PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Společnost T.A.Q. s.r.o. se zabývá stavební a konzultační činností v oblastech výstavby dopravních, inženýrských a pozemních staveb. Společnost byla založena 31.3.2009 a za dobu své existence již stačila naše firma realizovat mnoho významných zakázek a v současné době působí na území celé České republiky.

Realizované projekty lze shlédnout v sekci Právě stavíme a Dokončené stavby.Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

* Společnost T.A.Q je česká energetická skupina zaměřená na development, realizaci a správu solárních parků a konzultační a inženýrskou činnost v oblasti výstavby FVE.

 

* Společnost T.A.Q. s.r.o. byla založena 31.3.2009 panem Petrem Jelínkem a Tomášem Zapletalem.

Navazujeme na 16 let tradice stavební společnosti JHP spol. s r.o.

 

* Zajišťujeme rovněž výstavbu na klíč a prodej fotovoltaických technologií. Za krátkou dobu své existence již stačila naše firma realizovat několik významných zakázek a v současné době působí na území celé České republiky.

 

* Pro rok 2010 společnost připravuje tři vlastní projekty o celkové kapacitě přesahující 12 MWp, umístěné po celé ČR. Firma se zároveň zaobírá realizací projektů na klíč a dodává veškerou technologii přímo od výrobců za nejlepší možnou cenu.

 

* Pan Tomáš Zapletal působí jako konzultant v oblasti fotovoltaiky pro společnosti GDF Suez (4MWp), a Amun.Re (realizace 178MWp - aktuálně největší projekt fotovoltaické elektrárny na světě, realizace pro ČEZ a.s.).

 

* Dlouhodobým cílem společnosti je stát se jedním z výrobců „čisté energie“ a přispět tak ke zvýšení konkurenceschopnosti a dostupnosti alternativních zdrojů energie.

 

* Společnost T.A.Q zároveň může nabídnout svým budoucím odběratelům varianty daňového řešení výstavby a provozu solární elektrárny.

 

* Společnost je držitelem certifikace ISO 9001:2001, 14001:2005, 18001:2008 a
ČSN OHSAS 18001:2008
.

 

V roce 2009 byly realizovány v rekordním èase projekty 0,25MW, 0,3MW a několik střešních instalací.

 

 

Přinášíme na trh nejkvalitnější technologii pro solární elektrárny, výborné cenové podmínky.

Rychlé dodací lhůty, záruky a pozáruční servis z nás dělají jedničku na trhu.

 

2010 - poslední rok pro získání 11,28 Kč + 2%/rok za vyrobenou kWh - garantováno na 20 let!

Copyright © 2009 Společnost T.A.Q. s.r.o.
Design TomDesign